REZERWACJA ON-LINE

Oferta PRO LASER CLINIC
Stymulatory tkankowe

Całkowita cena zabiegu: 249 - 999 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 45 min.

Odstępy między zabiegami:

Stymulatory tkankowe

 

Stymulatory tkankowe to gama preparatów do iniekcji, których głównym zadaniem jest uruchomienie własnych procesów naprawczych skóry, pobudzenie jej do odnowy i regenerację uszkodzonych tkanek. Ich działanie w dużej mierze ukierunkowane jest na stymulowanie własnych możliwości regeneracyjnych skóry m.in. poprzez wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki tym procesom przywracamy skórze utracone przez nią z wiekiem parametry, zagęszczamy ją, odżywiamy i zwiększamy jej napięcie.

 

Ejal 40

Jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane. To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne.

 

Efekty:

 • szybko redukuje i eliminuje oznaki starzenia skóry
 • bio-rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę
 • przywraca utracony kontur twarzy
 • wzmacnia macierz pozakomórkową skóry
 • neutralizuje zwiotczenie skóry
 • wygładza zmarszczki
 • poprawia napięcie i elastyczność skóry

 

PROFHILO

Został nagrodzony Złotą Statuetką za najlepszy zabieg odmładzający i wzmacniający skórę.
Efekt działania Profhilo porównuje się do miliona sprężynek, które mają silne działania biostymulujace i regenerujace skórę. Jest jednym z najbezpieczniejszych preparatów dermatologicznych do liftingu i odmłodzenia skóry.

Jest to innowacyjny preparat odmładzający, który jest obecnie jedynym na świecie produktem do bioremodelingu, wykorzystującym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową nazywaną właśnie molekułą młodości.

Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego o najwyższym jak do tej pory stężeniu oraz nowej generacji sieciowanego kwasu hialuronowego, powstał preparat o działaniu wielopoziomowym. Oznacza to, że odmładzamy nie tylko skórę, ale również tkankę podskórną, która stanowi rusztowanie skory.

Tajemnica molekuły młodości polega na powolnym i długotrwałym uwalnianiu się z miejsca wstrzyknięcia, przebudowując i przywracając utracone przez lata składniki skory. Dodatkowo kwas hialuronowy pobudza komórki skory właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu uzyskujemy jędrność i elastyczność.

 

Efekty zabiegu Profhilo:

 • wygładza zmarszczki,
 • przywraca utracony kontur i rysy twarzy,
 • nadaje sprężystość i nawilżenie skory,
 • wzmacnia i zagęszcza skórę,
 • neutralizuje tzw. „chomiczki”,
 • wygładza zmarszczki
 • dyskretna wolumetria i lifting twarzy.

Efekty uzyskuje się po 2 zabiegach, wykonanych w odstępie 30 dni. Utrzymują się one ok. 1-1,5 roku

 

Nucleofil

Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Po pierwsze – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.

Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne.

Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie.

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu regeneruje się ona, ulegając zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antyoksydacyjne i nawilżające powoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra staje się promienna i zaczynają zanikać objawy stresu oksydacyjnego.

Ponadto poprawia się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Efekt jest wyraźny i naturalny.

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry.

 

Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach:

 • liftingu,
 • antyoksydacji ,
 • nawilżenia.

 

Sunekos 1200

Sunekos to opatentowany preparat, który w wyjątkowy sposób łączy kwas hialuronowy oraz aminokwasy (glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna) i w ten sposób pobudza regenerację macierzy pozakomórkowej. W wyniku działania składników aktywnych preparatu, następuje biogeneza skóry, czyli stymulacja tworzenia się kolagenu i elastyny, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. Efektem zabiegu jest promienna, rozświetlona skóra,. Wygładzenie zmarszczek, redukcja cieni pod oczami. Pierwsze efekty możemy obserwować już po 10 dniach od zabiegu, a bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest zaraz po zabiegu .

– Sunekos 1200 – przeznaczony jest dla skór z bardziej widocznymi oznakami starzenia.

Kwas hialuronowy o wyższej masie cząsteczkowej działa antyoksydacyjne w przypadku głębokich zmarszczek i tworzy „rusztowanie” dla tkanek. Oba preparaty można również wykorzystać podczas terapii łączonej.

 • wpływa na produkcję kolagenu,
 • pobudza produkcję elastyny i kwasu hialuronowego,
 • przyspiesza proces regeneracji tkanek,
 • reaktywuje odnowę biologiczną.

Hyamino jest potężnym narzędziem odmładzającym, który wykazuje wyraźne działanie przeciwzapalne. Przywraca skórze elastyczność i jędrność. Innowacyjny produkt, odbudowa i silna regeneracja skóry, w szczególności macierzy zewnątrzkomórkowej.

Hyamino care 75 stymuluje fibroblasty, zawartość aminokwasów pobudza produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, spowalnia metabolizm kataboliczny, neutralizując stres oksydacyjny.