REZERWACJA ON-LINE

Oferta PRO LASER CLINIC
Geneo

Całkowita cena zabiegu: 349 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 60 min.

Odstępy między zabiegami:

Geneo to zabieg wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry.

Geneo to kompleksowy zabieg pielęgnacyjny, który zapewnia uzyskanie trzech efektów w jednym, dzięki czemu jest terapią dla każdego rodzaju skóry! Geneo naturalnie i głęboko dotlenienia skórę, złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka, usuwając wszelkie zanieczyszczenia oraz tworząc w skórze idealne środowisko umożliwiające wchłonięcie maksymalnej ilości składników aktywnych i rewitalizujących – zarówno w trakcie zabiegu, jak i doskonałą absorpcję po terapii.

Specjalna kapsułka Capsugen zostaje połączona z żelem bogatym w składniki odżywcze. Połączenie to rozpoczyna proces oczyszczania i złuszczania skóry. Następnie dochodzi do wytworzenia bąbelków zawierających CO2, które pękając na powierzchni skóry, powodują reakcję organizmu (tzw. efekt Bohra).

Najlepsze rezultaty uzyskuje się po serii 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7-10 dni. W przypadku skóry wymagającej natychmiastowej rewitalizacji, zabieg powinien być powtarzany raz w tygodniu. Geneo sprawdza się również świetnie jako zabieg bankietowy, wykonany tuż przed ważnym wydarzeniem. Z tego względu szczególnie często wybierany jest przez przyszłe panny młode, a także ich mamy.

Efekty zabiegu:

  • odmłodzenie skóry
  • ujędrnienie skóry
  • redukcja zmarszczek
  • dotlenienie i nawilżenie skóry
  • redukcja przebarwień
  • wyrównanie kolorytu
  • oczyszczenie skóry

Zabieg możemy przeprowadzić w dwóch rożnych wersjach:

NeeRevive

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich składników pielęgnacyjnych zabieg  sprawi, że skóra jest napięta i ujędrniona. Zabieg doskonale dotlenia skórę, nawilża, odżywia, pozostawiając skórę promienną i gładką w dotyku. Stanowi doskonała walkę z upływem czasu, działając przeciwstawnio.

NeeBright

Jest to zabieg rozjaśniający, wyrównuje koloryt skóry przywracając blask. Do zabiegu wykorzystywane są najcenniejsze składniki, których zadaniem jest rozjaśnienie skóry, a także zniwelowanie przebarwień. W połączeniu z dogłębnym dotlenieniem otrzymujemy efekt zdrowej, promiennej i wygładzonej skóry.

Massage Glow

Każdy z zabiegów może być uzupełniony masażem specjalną nakładką masującą massageglow, który stymuluje oraz pobudza mikrokrążenie, gwarantując głębszą penetracje składników aktywnych.

Cennik usług:

NazwaCenaRezerwacja
Twarz + szyja i dekolt gratis!349 PLNZarezerwuj termin

Sprawdź

aktualne promocje

A teraz, gdy już zapoznałeś się z usługą, koniecznie zobacz, jakie promocje czekają na Ciebie w PRO LASER CLINIC!

Sprawdź promocje