REZERWACJA ON-LINE

Oferta PRO LASER CLINIC
Mezoterapia Igłowa

Całkowita cena zabiegu: 450 - 550 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 30-60 min.

Ilość zabiegów: 3-5 razy

Mezoterapia igłowa Cytocare
nagodzonym Perłą Dermatologii Estetrycznej w 2011r.

 

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Idealny zabieg, który skutecznie przywraca skórze świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje zmarszczki. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, uzupełniał niedobory witamin i minerałów, wspomagał mikrokrążenie, napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Składniki preparatu: kwas hialuronowy, witaminy, nieorganiczne sole, aminokwasy. 

Wskazania do zabiegu:

  • rewitalizacja,
  • poprawa napięcia skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • odmładzanie,
  • nawilżenie,
  • wyrównanie kolorytu skóry.

Mezoterapia wykorzystywana jest w celu redukcji zmarszczek, poprawy elastyczności skóry, nawilżenia oraz redukcji przebarwień. Polega na precyzyjnym wprowadzeniu preparatu w warstwę sródskórną, dzięki czemu w szybkim czasie uzyskujemy doskonałe efekty. Polecamy wykonać ją w serii 3-5 zabiegów co 14 dni.

W czasie zabiegu doprowadzamy do powstania mikrouszkodzeń na wybranej głębokości skóry. Normalną reakcją jest delikatne krwawienie dzięki czemu płytki krwi ulegają aktywacji i dochodzi do uwolnienia czynników wzrostu. Zabieg pobudza naturalne procesy naprawcze skóry jak również pobudza mikrokrążenie co skutkuje, że komórki są lepiej dotlenione i odżywione. W efekcie dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, a co za tym idzie zmniejszamy oznaki starzenia się skóry.

 Przeciwwskazaniem do zabiegu jest alergia na składniki preparatu. Nie zaleca się wykonywania zabiegu mezoterapii kobietom w ciąży i w trakcie karmienia. Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne infekcje skórne i nieuregulowana cukrzyca stanowią bezwzględne przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Przed zabiegiem nie powinno stosować się leków rozrzedzających krew. 

Odbierz

prezent upominek

Jeśli podczas niniejszej wizyty na stronie zarezerwujesz tą wizytę otrzymasz od nas prezent upominek.

Zarezerwuj usługę