Wstecz

Zabiegi bankietowe w Pro Laser Clinic

Często do gabinetu zgłaszają się Panie, które w możliwie jak najszybszym czasie chciałyby poprawić kondycję skóry przed urlopem lub ważną uroczystością. Wtedy nie mamy czasu na długoterminowy beauty plan czy zabiegi bardziej inwazyjne wymagające okresu rekonwalescencji. Co możemy zaproponować klientkom Pro Laser Clinic Łódź w takiej sytuacji?

W takim przypadku świetnie się sprawdzą zabiegi bankietowe, które poprawią kondycję skóry w możliwie szybkim czasie. Są one całkowicie bezpieczne i można je wykonywać przez cały rok bez względu na intensywność promieniowania. Dają one natychmiastowe efekty i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Będą świetnym rozwiązaniem na zadbanie o cerę nawet przed wyjazdem w mocno nasłonecznione regiony. 

Jednym z nich jest zabieg Geneo, który jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy 3 efekty: złuszczenie wierzchniej warstwy naskórka, odżywienie oraz dotlenienie. Zapewnia on natychmiastowy efekt nawilżenia skóry, rozświetlenia oraz poprawy kolorytu. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji 2 sety zabiegowe: NeoRevive o działaniu odmładzającym oraz NeoBright mający działanie rozjaśniające i odżywcze. Składniki zaaplikowanego żelu wchodzą w reakcję ze składnikami kapsułki wywołując efekt Bohra. Po wykonanym zabiegu Geneo można odczuwać na skórze delikatne mrowienie, które ustępuje po kilkunastu minutach. 

Kolejnym zabiegiem chętnie wykonywanym przez kosmetologów Pro Laser Clinic w Łodzi w okresie letnim lub na specjalne okazje jest infuzja tlenowa. Zabieg ten polega na wprowadzaniu skoncentrowanych substancji aktywnych za pomocą tlenu, który wnika w głąb naskórka i przyspiesza procesy regeneracyjne w skórze. Ampułki wykorzystywane do infuzji tlenowej zabierają kwas hialuronowy oraz kompleks witamin i minerałów. Efekty widoczne są natychmiast. Skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i rozświetlona. Jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Mogą go wykonywać również panie w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

U klientów, którzy potrzebują mocniejszego odświeżenia skóry świetnym rozwiązaniem będzie oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten jest idealną propozycją dla skór tłustych z tendencją do tworzenia się zaskórników, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami pozapalnymi. W trakcie używane są specjalistyczne płyny zawierające mieszanki różnych składników dopasowanych pod konkretne problemy skórne. Efektem zabiegu jest złuszczenie wierzchniej warstwy naskórka, wyrównanie kolorytu, obkurczenie porów oraz rozświetlenie skóry. 

Natychmiastowe efekty rozświetlonej i promiennej skóry zapewni zabieg pHformula pHantastic C. Wysoko skoncentrowana witamina C wykazuje silne działanie antyoksydacyjne , rewitalizujące i przeciwstarzeniowe. Pobudza ona skórę do produkcji włókien kolagenowych. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem na zadbanie o skórę wiosną i latem, ponieważ chroni ją przed wpływem wolnych rodników oraz przeciwdziała procesom fotostarzenia. 

Jedziesz na wakacje? Masz ważną uroczystość na której chciałabyś zaprezentować zadbaną cerę? Nie lubisz inwazyjnych zabiegów lub masz do nich przeciwwskazanie?  A może chciałabyś kompleksowo i profesjonalnie pielęgnować swoją skórę także latem?  

Kosmetolodzy Pro Laser Clinic dobiorą najlepszy zabieg dla Ciebie! Nie zwlekaj, zadbaj z nami o swoją skórę już dziś. Zapisy pod numerem 667 990 990