REZERWACJA ON-LINE

Oferta PRO LASER CLINIC
Dermapen® 4.0

Całkowita cena zabiegu: od 699 zł

Czas trwania zabiegu: 45-60 min

Odstępy między zabiegami: 3-5 tyg

Dermapen® 4.0 jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej. Opatentowana technologia pulsujących igieł sprawia, że Dermapen® 4.0 jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd inne urządzenia wykorzystywane do mezoterapii mikroigłowej. Miliony nakłuć powstałe podczas zabiegu ułatwiają przenikanie substancji aktywnych wgłąb skóry oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Podczas zabiegu wykorzystywane są naturalne procesy regeneracyjne organizmu, co czyni ten zabieg wyjątkowym. Urządzenie to pozwala na bardzo precyzyjne nakłucia od 0,2 do 3mm, co pozwala na pełną kontrolę wykonanego zabiegu. Zastosowanie molibdenowych igieł o grubości 33G znacznie poprawia komfort klienta podczas zabiegu. Dzięki tak zaawansowanej technologii skraca się czas rekonwalescencji i powrotu klienta do normalnych czynności.

 

Dzięki zabiegowi uzyskujemy pogrubienie skóry, obkurczenie porów, spłycenie zmarszczek, redukcja widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych oraz pooparzeniowych. Jest także świetnym narzędziem w walce z oznakami fotostarzenia oraz przebarwieniami.

 

Liczba zabiegów w serii jest dobierana indywidualnie. Natomiast zazwyczaj oscyluje w granicach 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 3-6 tygodni. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest równomiernie zaczerwieniona i wymaga szczególnej pielęgnacji domowej. Po 8 h po zabiegu można delikatnie oczyścić skórę delikatnym środkiem myjącym. Przez kilka kolejnych dni zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji skóry o właściwościach łagodzących, regulujących stan zapalny oraz przyspieszających procesy regeneracyjne skóry. Bardzo istotne jest stosowanie wysokich filtrów przeciwsłonecznych przez co najmniej tydzień po zabiegu.