Wstecz

Resurfacing skóry przez cały rok? W gabinecie Pro Laser Clinic z wykorzystaniem produktów pHformula to możliwe!

pHformula to hiszpańska firma, która wyróżnia się innowacyjnym podejściem do terapii skóry z wykorzystaniem peelingów medycznych. Do tej pory peelingi chemiczne wykorzystywane były do złuszczania skóry. Działanie mieszanek kwasowych pHformula opiera się na resurfacingu skóry, który obejmuje cały szereg przemian zachodzących w naskórku i skórze właściwej. Pobudza on odnowę komórkową, stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, a to w konsekwencji doprowadza do przebudowy- remodelingu.

Zdecydowana większość procedur zabiegowych z wykorzystaniem peelingów chemicznych powinna być wykonywana jesienią. Niewielkie nasłonecznienie o tej porze roku sprawia, że jest to idealny czas na intensywne terapie z kwasami medycznymi. Czy to oznacza, że latem należy zrezygnować z zabiegów pHformula?

Zdecydowanie nie! W gabinecie Pro Laser Clinic w Łodzi dysponujemy takimi procedurami, które mogą być wykonywane całorocznie nawet przy nasilonym nasłonecznieniu. Dzięki takim procedurom zabiegowym możemy kontynuować rozpoczęte wcześniej terapie, podtrzymywać osiągnięte efekty oraz rozpoczynać walkę z niedoskonałościami również latem.

W swojej ofercie posiadamy preparaty dla skór z oznakami starzenia – A.G.E mild solution. Jest to specjalna mieszanka kwasów: laktobionowego, salicylowego, migdałowego oraz retinolu. Dzięki zastosowaniu tych składników skóra jest stymulowana do przebudowy na całej grubości. Po zabiegu następuje delikatne złuszczanie naskórka. Do głównych efektów zabiegu możemy zaliczyć: ograniczenie TEWL, redukcję drobnych zmarszczek, wygładzenie skóry oraz poprawę jej kolorytu. Zaletą tej wersji zabiegowej jest szybka regeneracja po zabiegu.

Kolejną opcją zabiegową skierowaną na cery skłonne do niedoksonałości jest linia A.C. mild solution. Są to preparaty zawierające: kwas salicylowy, azelainowy oraz migdałowy. Ta mieszanka zapewnia działanie przeciwzapalne , keratolityczne, antybakteryjne. Efektami zabiegu jest: ograniczenie stanów zapalnych i zaskórników, obkurczenie porów, zmniejszenie wydzielania łoju oraz poprawa kolorytu.

Terapia wszystkich problemów skórnych wymaga od nas cierpliwości i regularności. Dzięki całorocznym procedurom nasi klienci nie muszą przerywać serii zabiegowych w okresie letnim. Pozwalają nam one również na podtrzymywanie efektów już po zakończonej serii zabiegów. Są też świetnym rozwiązaniem na rozpoczęcie terapii i zadbanie o stan skóry dla osób borykających się z niedoskonałościami.

Masz pytania ? Zapraszamy na bezpłatną konsultację w PRO LASER CLINIC w centrum Łodzi. Nasi kosmetolodzy wyczerpująco odpowiedzą na Państwa pytania i dobiorą odpowiedni plan działania.

Zapisy pod numerem 667 990 990