Wstecz

Na czym polega modelowanie sylwetki ONDA?

Piękna sylwetka to marzenie wielu osób. Niektórzy mają to szczęście, że dzięki swoim genom, nie mają problemu z jej uzyskaniem. Inni z kolei muszą na nią długo i ciężko pracować. Godziny spędzone na siłowni, specjalistyczne diety… To wszystko jest podstawą. Na szczęście z pomocą przychodzi również nauka. Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem technologii ONDA to nowoczesny i skuteczny sposób, który pomoże szybciej uzyskać efekty.

Jak działa zabieg modelowania sylwetki ONDA?

Modelowanie ciała przy użyciu technologii ONDA przebiega bezboleśnie. Działanie oparte jest o specjalne mikrofale o nazwie Coolwaves. Ich częstotliwość wynosi 2,45 GHz. Są one emitowane przy pomocy dwóch specjalistycznych głowic – jedna o działaniu płytkim, a druga głębokim. Ich wybór zależny jest od kilku czynników. Z pewnością specjalista w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej (lub gabinecie kosmetycznym) umiejętnie je dobierze.

Fale z łatwością docierają do nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a następnie ją rozbijają. Później jej komórki, na skutek działania naturalnych procesów metabolicznych, są usuwane z organizmu. Właśnie w ten sposób przebiega proces modelowania sylwetki.

Dodatkowe zalety modelowania ciała przy wykorzystaniu ONDA?

Zabieg modelowania ciała przy wykorzystaniu technologii ONDA ma również dodatkowe zalety. Emitowane fale wywołują skurcz włókien kolagenowych. To z kolei stymuluje organizm do wytwarzania jeszcze większej ilości kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry. W efekcie modelowanie sylwetki ONDA doskonale sprawdza się w przypadku cellulitu. Pozwala znacząco zredukować jego widoczność – zarówno w warstwie głębokiej, jak i powierzchownej.

Kolejną zaletą poprawy jakości skóry, który powoduje zabieg modelowania sylwetki ONDA, jest redukcja tak zwanej „skórki pomarańczowej”.

Efekty modelowania sylwetki

Zabieg modelowania brzucha lub całej sylwetki, dzięki ONDA, jest bezpieczny i komfortowy. Nie wymaga wykonywania żadnych inwazyjnych procedur, a do usuwania tkanki tłuszczowej, wykorzystywane są całkowicie naturalne procesy, zachodzące w organizmie.

Jednocześnie modelowanie ciała w ten sposób daje spektakularne wyniki w krótkim czasie. Zwykle w czasie zaledwie 14 dni od pierwszego zabiegu, redukcja tkanki tłuszczowej w talii wynosi od około 3 do 4 centymetrów. Zaznaczyć należy również, że efekty są bardzo trwałe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat modelowania sylwetki z wykorzystaniem techniki ONDA, kliknij tutaj.