Wstecz

Modelowanie sylwetki Onda – najważniejsze fakty o zabiegu

Onda DEKA jest światowej sławy urządzeniem wykorzystującym technologię mikrofal Coolwaves™, które docierają do poziomu tkanki tłuszczowej prowadząc do jej redukcji. Efektem zabiegu jest wygładzenie, wyszczuplenie i ujędrnienie okolicy ciała poddawanej zabiegowi. Ta nowoczesna technologia pozwala w szybki sposób na osiągnięcie spektakularnych efektów w nieinwazyjny sposób. W naszym gabinecie Pro Laser Clinic dysponujemy oryginalnym urządzeniem Onda Deka.

W jaki sposób działa ?

Mikrofale o częstotliwości 2,45 GHz z bardzo dużą skutecznością niszczą komórki tłuszczowe. Aż 80% energii emitowanej przez głowice jest skumulowana w tkance tłuszczowej, tylko 20% stanowi powierzchowny efekt termiczny. Dzięki temu dochodzi do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich śmierci. Zniszczone adipocyty są usuwane i na drodze przemian metabolicznych usuwane z organizmu przez układ limfatyczny. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową, cellulit oraz działa napinająco na skórę.

Czy zabieg jest bolesny?

Modelowanie sylwetki urządzeniem Onda Deka jest całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu systemu chłodzącego w głowicach. Zapobiega to przegrzaniu skóry oraz zapewnia maksymalny komfort podczas zabiegu dla klienta. Odczuwalne jest delikatne ciepło, dzięki czemu klienci gabinetu Pro Laser Clinic mogą w pełni się zrelaksować i odpocząć. Zabieg jest bezpieczny i klienci od razu mogą wrócić do codziennych czynności.

Kiedy będę widzieć efekty? 

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej osiągamy już przy pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów polecamy wykonać serię. Ilość zabiegów w serii jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta. Zazwyczaj wynosi 3-4 zabiegi.

Jakie są zalecenia przed i po zabiegu ? 

Przed zabiegiem zalecamy picie dużej ilości wody ok.2 l dziennie oraz dietę niskotłuszczową. Dobrze nawodniony organizm pozwoli na osiągniecie lepszych rezulatów . Dzień przed wizytą nie powinno się spożywać napojów alkoholowych. Kilka dni przed zabiegiem nie należy balsamować obszarów zabiegowych. Po wizycie również zaleca się nawadniać organizm. Ważne jest aby wdrożyć umiarkowany wysiłek fizyczny, niskokaloryczną dietę oraz masaż. Świetnie sprawdzi się drenaż limfatyczny.

Czy karmiąc piersią można poddać się zabiegowi ?

Niestety, mamy karmiące piersią powinny odczekać z wykonaniem zabiegu do momentu zakończenia karmienia. Mamy, które nie karmią mogą poddać się zabiegowi po upływie minimum 2 miesięcy od porodu. 

Masz więcej pytań ? 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w gabinecie Pro Laser Clinic w Łodzi. Nasi kosmetolodzy w obszerny sposób wyjaśnią najważniejsze kwestie dotyczące zabiegu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Dziesiątki wykonanych przez nas zabiegów modelowania sylwetki Onda sprawiły, że mamy bardzo bogate doświadczenie w wykonywaniu zabiegu.

W celu dokonania rezerwacji zadzwoń pod numer 667 990 990 lub za pośrednictwem portalu

https://booksy.com/pl-pl/104257_pro-laser-clinic_inni_23280_lodz#ba_s=sh_1