Wstecz

Męskie zabiegi w gabinecie Pro Laser Clinic

Wiele i wielu z Was pyta nas często czy mężczyźni również korzystają z zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej. Zdecydowanie tak ! I z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie panów zabiegami kosmetologicznymi. Świadomość tego jak dobry wygląd wpływa na sferę życia prywatną i zawodową jest coraz większa, dlatego powoli zanika powszechne przekonanie, że dbanie o urodę jest mało męskie. 

Czym różni się skóra mężczyzn od skóry kobiet ? 

Skóra mężczyzn różni się pod pewnymi względami od kobiet.Wiedza na temat tych różnic jest szalenie istotna przy doborze odpowiednich procedur zabiegowych. Najważniejsze z nich to:

  • grubość (u panów o ok. 25% grubsza)
  • później się starzeje, ale zmarszczki są bardziej wyraźne 
  • bardziej aktywne oraz większa ilość gruczołów łojowych
  • większa liczba gruczołów potowych
  • większa ilość mieszków włosowych
  • niższe ph skóry
  • większa ilość melaniny 

Najczęstszymi problemami z którymi panowie zgłaszają się po pomoc to: nasilony trądzik, nadmierne wydzielanie łoju i rozszerzone pory. Kolejnym często spotykanym defektem kosmetycznym są blizny potrądzikowe, pooperacyjne. Rozstępy, miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa czy wiotka skóra również powoduje u wielu panów obniżenie poczucia własnej atrakcyjności. W naszym gabinecie również bardzo często wykonujemy zabiegi redukcji owłosienia u panów oraz niwelujące przebarwienia i zmarszczki. Jednym z bardziej popularnych zabiegów wśród mężczyzn w naszym gabinecie jest laserowe usuwanie tatuażu. 

Jakich używamy technologii do walki z powyższymi problemami? 

W Pro Laser Clinic Łódź  posiadamy wiele wysokiej jakości i nowoczesnych sprzętów, które umożliwiają nam osiąganie jak najlepszych efektów zabiegowych. Z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz wiotką skórą świetnie poradzi sobie modelowanie sylwetki Onda. Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów w Łodzi posiadających oryginalny sprzęt. A dziesiątki wykonanych przez naszych kosmetologów zabiegów sprawiło, że jesteśmy bardzo doświadczeni w tym zabiegu. 

W walce z różnego rodzaju bliznami, rozstępami, zmarszczkami i przebarwieniami wykorzystujemy medyczny laser frakcyjny ablacyjny marki Lutronic posiadający certyfikat FDA oraz urządzenie służące do mikronałkuwania skóry Dermapen 4.0. W niwelowaniu niektórych z powyższych problemów, trądziku, nadmiernego wydzielania sebum świetnie sprawdzają się też peelingi medyczne Ph Formula. Wybór technologii i procedury zabiegowej jest dokonywany na podstawie nasilenia problemu oraz indywidualnych preferencji naszych klientów. 

Również nadmierne owłosienie jest bardzo częstym męskim problemem. Jesteśmy sobie w stanie poradzić z nim dzięki depilacji laserowej laserem Light Sheer marki Lumenis. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.  

Niechciane pamiątki z przeszłości w postaci tatuaży usuwamy za pomocą lasera neodymowo-yagowego

Panowie są bardzo mile widziani w naszym gabinecie Pro Laser Clinic w Łodzi. Nasz zespół z powodzeniem dobierze odpowiedni plan na zadbanie o skórę oraz sylwetkę. Masz pytania, chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat oferowanych przez nas zabiegów? Zadzwoń pod numer 667 990 990 i umów się na bezpłatną konsultację.