Wstecz

Jakie zabiegi najlepiej wykonać jesienią?

Jesień jest idealną porą aby kompleksowo zadbać o skórę i wdrożyć bardziej inwazyjne procedury zabiegowe. Mniejsze nasłonecznienie oraz niższe temperatury powietrza pozwolą uniknąć powstawaniu powikłań w postaci przebarwień oraz przyspiesza regenerację  skóry. O tej porze roku wykonuje się zabiegi z zakresu laseroterapii, mezoterapii mikroigłowej oraz peelingów chemicznych. 

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych jesienią jest depilacja laserowa. Rozpoczęcie serii zabiegów w tym okresie zapewnia efekt gładkiej skóry na miesiące wakacyjne. Pierwszy zabieg można wykonać po upływie minimum 2 tygodni od ostatniej ekspozycji na słońce.  

Kolejnym zabiegiem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientek jest laser frakcyjny CO2 marki Lutronic. Jest to najmocniejsza technologia w walce ze zmarszczkami, rozstępami, przebarwieniami, bliznami różnego pochodzenia, oraz w odmładzaniu skóry. Za pomocą kolumnowego przegrzewania skóry osiągamy efekt napięcia oraz produkcji nowych włókien kolagenowych. Okres rekonwalescencji jest uzależniony od użytych parametrów oraz indywidualnych predyspozycji, natomiast średnio wynosi 2 tygodnie. 

Mezoterapia mikroigłowa- Dermapen 4.0 wykorzystuje miliony nakłuć w celu pobudzenia skóry do regeneracji i odbudowy. Dzięki serii zabiegowej, obejmującej 4-6 zabiegów jesteśmy w stanie poprawić napięcie skóry, zredukować zmarszczki, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia, rozstępy oraz wiotką skórę. Jest idealnym zabiegiem dla osób w każdym wieku. Okres rekonwalescencji wynosi ok 1 tydzień. 

Świetnym sposobem na zadbanie o skórę jesienią będzie również seria zabiegów w użyciem peelingów chemicznych phFormula. Zabieg ten jest nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Specjalne mieszanki peelingów chemicznych są dobierane pod konkretny problem skórny dzięki czemu uzyskujemy świetne efekty w terapii skóry naczyniowej, starzejącej się, trądzikowej oraz z przebarwieniami. 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Pro Laser Clinic w celu dobrania najbardziej odpowiedniej terapii dla Twojej skóry!