Wstecz

Dlaczego warto rozpocząć depilację laserową jesienią i zimą?

Depilacja laserowa w PRO LASER CLINIC wykonywana jest leserem posiadającym certyfikat medyczny- LIGHT SHEER marki Lumenis. Epilacja laserowa jest najwygodniejszą, najskuteczniejszą, trwałą i bezpieczną metodą redukcji niechcianego owłosienia. Chociaż zabiegi można rozpocząć o każdej porze roku, to najlepszym momentem są chłodniejsze miesiące.

Dlaczego?

Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się latem, ponieważ skóra nie może być wystawiana na promienie słoneczne. Z tego względu jesień i zima są idealną porą, ponieważ nie narażamy się na niebezpieczeństwo przebarwień i podrażnień. W okresie jesienno-zimowym skóra jest zdecydowanie jaśniejsza, dzięki czemu światło lasera będzie absorbowane przez same włosy. W rezultacie skuteczność zabiegów będzie zdecydowanie lepsza. Szczególnie ważna jest przerwa między ostatnią ekspozycją na słońce, a zabiegiem, która wynosi 2 tygodnie.

Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt i usunąć większość owłosienia należy zabieg powtarzać co 6 tygodni. W związku z czym rozpoczynając serię depilacji laserowej jesienią będziesz mogła latem cieszyć się gładką skórą.

W PRO LASER CLINIC depilacja laserowa w Łodzi, oferujemy zabiegi depilacji dla kobiet i mężczyzn. Zabieg przeznaczony jest specjalnie dla skóry wrażliwej i dla różnych fototypów skóry. Nasz doświadczony zespół wykorzystuje wiodącą na rynku technologię lasera medycznego LUMENIS Light Sheer , która skutecznie i trwale ograniczają wzrost włosów.

Po więcej informacji zapraszamy na darmową konsultację u nas w gabinecie depilacji laserowe w Łodzi.