Wstecz

Czym jest zabieg pHenomen ACNE?

Medycyna estetyczna od lat odpowiada na potrzeby zakresu poprawy jakości skóry. Jej elastyczności i wyglądu. Pomaga również w usuwaniu widocznych i nieestetycznych niedoskonałości. Nie inaczej jest również w przypadku trądziku. W dobrych gabinetach dostępny jest zabieg pHenomen ACNE, który pomaga skutecznie walczyć ze zmianami skórnymi.

Zabieg pHenomen ACNE z wykorzystaniem preparatów pHformula?

Zabieg pHenomen ACNE oparty jest na gamie produktów o nazwie pHformula. Są to specjalistyczne środki, przeznaczone do profesjonalnego resurfacingu skóry, który przeprowadzany może być w gabinetach medycyny estetycznej. Stosowane są one również do zwalczania objawów starzenia się skóry, a także zmniejszania widoczności naczynek i rymienia.

Preparaty pHformula używane w medycynie kosmetycznej działają na zarówno na poziomie naskórka, jak i skóry właściwej. Gwarantuje to bardzo dobry efekt oraz jego trzymanie się przez długi czas.

Warto mieć na uwadze, że właściwe efekty gwarantuje tylko odpowiedzi dobór komponentów, wykorzystywanych przy zabiegu. Wyboru dermatolog zawsze dokonuje więc indywidualnie, w zależności od typu problemów, stopnia ich nasilenia oraz ogólnej kondycji skróty.

Zabieg pHenomen ACNE w walce z trądzikiem

PHenomen ACNE to zabieg stworzony specjalnie z myślą o wszystkich pacjentach zmagających z się trądzikiem. Jego celem jest redukcja czynników wywołujących zmiany skórne, do których należą:

  • Nadmiar serum,
  • Rozszerzone pory,
  • Łojowe zapalenie skóry.

Zabieg pHenomen ACNE przede wszystkim głęboko oczyszcza skórę, pozbywając się wągrów oraz zalegającego w porach łoju. Następnie (dzięki silnym właściwościom antybakteryjnym) skutecznie odkaża. Tym samym redukuje ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Sam zabieg jest niezwykle łatwy do przeprowadzenia. Z tego powodu zyskuje popularność w gabinetach medycyny estetycznej. Polega na nałożeniu na skórę co najmniej kilku warstw peelingu, który wcześniej został przygotowany specjalnie na potrzeby konkretnego pacjenta.

Zabieg pHenomen ACNE nie jest bolesny. Jednakże, ze względu na silne działanie składników z grupy pHformula, pacjenci mogą odczuwać nieprzyjemne mrowienie, szczypanie czy pieczenie.

Efekt widoczny powinien być po przeprowadzeniu około pięciu zabiegów.

pHenomen ACNE przed farmakoterapią? Dobry pomysł!

Zabieg pHenomen ACNE stanowi doskonałe rozwiązanie w walce z trądzikiem. Nierzadko przynosi on bardzo dobre efekty nawet u pacjentów zmagających się naprawdę poważnymi zamianami skórnymi. Z tego powodu szczególnie polecany jest wszystkim pacjentom, którzy zostali skierowani na klasyczną farmakoterapię.

W przeciwieństwie do leków nie jest on tak obciążający dla organizmu. Przeprowadzony w renomowanym gabinecie medycyny kosmetycznej (estetycznej) jest bezpieczny, łatwy i łatwy w przeprowadzeniu.