Wstecz

Czy zabiegi z wykorzystaniem Dermapen 4.0 można wykonywać również latem?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej w Pro Laser Clinic polega nakłuwaniu skóry, które stymuluje ją do produkcji kolagenu. Wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne skóry. Jest niezwykle skutecznym zabiegiem odmładzającym. Skóra po zabiegach jest napięta, odżywiona oraz dogłębnie nawilżona. Wiele z klientek Pro Laser Clinic w Łodzi zastanawia się czy można zabieg Dermapen 4.0 wykonywać również latem.

Tak! Dzięki zastosowaniu odpowiendich procedur zabiegowych jest to możliwe. Zabiegi wykonywane latem wykonuje się na mniejszych głębokościach dzięki czemu proces regeneracji po zabiegu przebiega bardzo szybko i nie ma ryzyka powstawania przebarwień. Bardzo ważne jest również odpowiednie postępowanie po zabiegu. Konieczne jest codzienne i regularne używanie kremów z filtrem UV oraz unikanie opalania. Wykonywanie zabiegów mezoterapii mikroigłowej latem ma na celu odżywienie, nawilżenie, odświeżenie oraz poprawę napięcia skóry. Wymaga jednak większej rozwagi ze strony naszych klientów, dlatego jest świetnym zabiegiem dla osób, które nie lubią się opalać i unikających słońca. Jeśli lubisz korzystać ze słonecznej pogody i zdarza Ci się zapomnieć o zastosowaniu kremu z filtrem lepiej poczekać na rozpoczęcie zabiegów jesienią. Mocniejsze procedury zabiegowe nie powinny być wykonywane w okresie większego nasłonecznienia, dlatego na terapię blizn lub przebarwień warto poczekać do zakończenia lata.

Zabieg oraz jego procedura powinien być dobierany indywidualnie. Intensywność zabiegu jest zależna od stopnia nasilenia problemu skórnego naszych klientów. Kosmetolodzy Pro Laser Clinic przed wykonaniem zabiegu dokładnie omawiają i kwalifikują daną osobę do zabiegu. Zastanawiasz się nad wykonaniem mezoterapii mikroigłowej u siebie?

Odezwij się do nas! Doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Zapisy pod numerem 667 990 990