Wstecz

Czy oczyszczanie wodorowe jest skuteczną terapią do walki z sebum i zaskórnikami?

Problem ten dotyka w zasadzie każdego i o każdej porze roku. Do tej pory można było zauważyć to tylko u nastolatków. Nic bardziej mylnego, problem ten dotyka także skórę dojrzałą !

Na czym polega oczyszczanie wodorowe twarzy?

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru. W rezultacie dochodzi do oczyszczania wodorowego na poziomie komórkowym.  Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, dając w rezultacie wodę i czysty tlen. Efekty tego zabiegu są zauważalne natychmiast.

Oczyszczanie wodorowe w walce z trądzikiem i zaskórnikami ?

Zabieg ten skutecznie radzi sobie w walce z trądzikiem oraz zaskórnikami. Dlaczego?

Koncentraty użyte do oczyszczania wodorowego dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry, tak aby zapewnić jak najlepsze efekty zabiegowe. W rezultacie skóra skutecznie zostaje oczyszczona z porów natomiast obumarłe komórki naskórka zostają złuszczone. Skóra zaczyna oddychać poprzez to staje się bardziej dotleniona. Zanikają zaskórniki jak również sebum przestaje być tak aktywne, dzięki czemu skóra będzie matowa, a w ciągu dnia przestanie się świecić od produkcji sebum.

Po zabiegu skóra stanie się bardziej nawilżona, napięta o jednolitym kolorycie.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny, bezbolesny. Nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest idealnym zabiegiem bankietowym. Zaleca się wykonywać zabieg w serii 3-6 w odstępie 2-4tyg. W zależności od stanu wyjściowego skóry, liczby zanieczyszczeń oraz niedoskonałości. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem całorocznym.