Usuwanie Tatuażu

Problem nieudanego tatuażu lub makijażu pernamentnego dotyka bardzo wielu osób. Pro Laser Clinic skutecznie pomoże Ci usunąć problem z tym związany, dzięki najskuteczniejszej metodzie na rynku. Laser Q-switch to niezastąpione urządzenie przeznaczone do usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów, zabiegi w naszej klinice są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych.

Lasery Q-switch od lat stosowane w gabinetach kosmetycznych i ośrodkach medycznych działaj na zasadzie ultrakrótkich impulsów światła docierających w głąb skóry, dzięki czemu nie pozostawiają blizn, a czas rekonwalescencji jest wyjątkowo szybki.  W naszej klinice urządzenie Q-switch wyposażone jest w różne końcówki emitujące światło o długościach 532, 1064, 1320 nm co umożliwia jego wielozadaniowość. Laser Nd:Yag Q-switch usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła (nanosekundy), które są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu. Każdy kolor barwnika absorbuje inną długość fali. Dzięki temu zjawisku, w trakcie leczenia tatuaży, działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia skóry otaczającej. Po absorpcji dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są wchłaniane (usuwane przez układ immunologiczny skóry). Zabieg jest dzięki temu bardzo precyzyjny i nie wywołuje trwałych obrażeń skóry.

Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione przez okres około 2 tygodni. Kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po ok. 3-4 tygodniach. Po usunięciu tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium.

Laserowy peeling węglowy

Jednym z zabiegów, które  zyskują na popularności jest laserowy peeling węglowy, potocznie nazywany zabiegiem „Black Doll”. Do przeprowadzenia tego peelingu  wykorzystuje się wysokoenergetyczny laser neodymowo-yagowy Q-Switch (Nd-YAG). Procedura laserowego peelingu węglowego polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego. W rezultacie węgiel aktywny skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wskazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Peeling węglowy stymuluje komórki do wytworzenia nowych prawidłowych włókien kolagenowych, nadając skórze gęstość i jędrność. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Odczucia skóry podczas zabiegu to lekkie uszczypnięcia.

 

Sprawdź cenę

Laserowe usuwanie tatuażu

Niezastąpione urządzenie przeznaczone do usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia efektów ubocznych. Laser Q-Switch...

Czytaj więcej
Rezerwuj
on-line