Cena zabiegu: 399 PLN

Depilacja nóg w sposób tradycyjny jest nietrwała i często zdarza się, że już następnego dnia po wykonaniu tej czynności należy ją powtórzyć. Jest to bardzo niewygodne, zwłaszcza że dolna część nóg jest nieodzownym elementem kobiecej kosmetyki i higieny. Sytuacja zaczyna szczególnie doskwierać w okresie letnim, kiedy nie tylko walory własnego dobrego samopoczucia, ale również walory wizualne zaczynają odgrywać szczególną rolę. Depilacja laserowa nóg jest najczęściej wybieranym zabiegiem w naszej klinice Prolaser. Nowoczesna metoda depilacji polegająca na niszczeniu wewnętrznych struktur włosa za pomocą wiązki promieni lasera Lumenis Lightsheer Desire stanowi doskonałą alternatywę dla szeregu innych, nietrwałych metod usuwania włosów.

 

 


 

Zabieg trwa ok. 40 min. 

 

Odstępy między zabiegami: 6 tygodni


Usuwanie włosów z nóg obejmuje obszar od ud poprzez kolna, łydki i stopy i polega na poddaniu się kilku sesjom zabiegowym laserem diodowym, po których włosy całkowicie wypadną i przestają odrastać, a problem zbędnego owłosienia oraz konieczność ciągłego powtarzania zabiegów znika raz na zawsze.

Zachęcamy do zapoznania się zasadami przygotowania do zabiegu, przeciwskazaniami oraz pielęgnacji skóry po zabiegu.

 <iframe src="https://www.youtube.com/embed/YixwoXbf_n4" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>

Nazwa Typ Cena
Laserowa depilacja łydek (kolana gratis)   199 PLN
Laserowa depilacja ud (kolana gratis)   199 PLN
Laserowa depilacja nóg (stopy, łydki, uda)   399 PLN
Kupon rabatowy - 2 wybrane partie ciała PROMOCJA 399 PLN
Kupon rabatowy - 3 wybrane partie ciała PROMOCJA 499 PLN
Kupon rabatowy - 4 wybrane partie ciała PROMOCJA 639 PLN
Kupon rabatowy - 5 wybranych partii ciała PROMOCJA 769 PLN
Rezerwuj
on-line