Cena zabiegu: 500-1500 PLN

Proces starzenia dotyczy nas wszystkich. Większość z nas, chcąc zachować młody wygląd skóry, korzysta z różnych zabiegów odmładzających, takich jak peelingi, zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii. Skuteczną i szybką metodą odmłodzenia skóry jest laserowy lifting.

ODMŁADZANIE LASEROWE - USUWANIE ZMARSZCZEK
Zabieg laserowego odmłodzenia skóry pozwala pozbyć się zmarszczek mimicznych, kurzych łapek, zmarszczek tworzących się między brwiami (tzw. lwia zmarszczka) poprawić owal twarzy, usunąć przebarwienia. Skóra po laserowym liftingu zostaje odmłodzona.

NA CZYM POLEGA ZABIEG LASEROWEGO ODMŁODZENIA?
Przed zabiegiem laserowym, specjalny skaner Fire-Xel bada pomiar nawilżenia skóry i wtedy są dobierane odpowiednio parametry. Na skórę aplikuje się krem znieczulający. Promień lasera, uszkadza naskórek pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki. W trakcie regeneracji powstają nowe włókna. Zmarszczki na skórze po laserowym liftingu zostają wygładzone, skóra staje się napięta i jędrna. Skóra jest rozjaśniona i rozpromieniona. Przebarwienia zostają usunięte. Zabieg laserowego odmłodzenia jest bezbolesny i pozwala na szybki powrót do funkcjonalności.

JAK WYGLĄDA SKÓRA PO LASEROWYM ODMŁADZANIU?
Bezpośrednio po zabiegu laserowego liftingu na skórze pojawia się rumień i obrzęk. Po kilku dniach skóra jest napięta i pojawia się delikatne łuszczenie. Do pielęgnacji skóry po laserowym odmłodzeniu zaleca się delikatne kremy nawilżające i natłuszczające oraz kremy z filtrem.

ILE TRWA GOJENIE SKÓRY PO LASEROWYM LIFTINGU?

 

 


 

Zabieg trwa ok. 30-60 min. 

 

Ilość zabiegów: 3-5 razyOkres rekonwalescencji trwa od 5 do 10 dni.

JAKIE SĄ ZALECENIA PO ZABIEGOWE?
Unikaj preparatów na bazie alkoholu i mydła. Nie stosuj peelingów. Natłuszczaj i nawilżaj skórę po zabiegu oraz stosuj ochronę przeciwsłoneczną

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM FRAKCYJNYM CO2

  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca
  • aktywny trądzik
  • przyjmowanie retinoidów
  • opalona skóra
  • przyjmowanie substancji światło uczulających
  • aktywne stany wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
  • ciąża i laktacja
Nazwa  Cena od: Cena do:
Usuwanie zmarszczek - dekolt 500 PLN 1000 PLN
Usuwanie zmarszczek - szyja 500 PLN 1000 PLN
Usuwanie zmarszczek - twarz 500 PLN 1500 PLN
Usuwanie zmarszczek - twarz + szyja 1000 PLN 2000 PLN
Usuwanie zmarszczek - twarz + szyja + dekolt 1000 PLN 2500 PLN
Rezerwuj
on-line