15

Kwi

2020

LightSheer Desire to nowoczesna generacja technologii laserowej zastosowana przez firmę LUMENIS z myślą o pacjentach, którzy pragną na stałe zredukować owłosienie w sposób szybki wygodny i przede wszystkim trwały.

Bezpieczeństwo stosowania LightSheer Desire zostało potwierdzone respektowanym na całym świecie certyfikatem amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA, który pozwala na użycie urządzenia zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie esttycznej oraz dermatologii.

Doskonałe wyniki kliniczne lasera diodowego LightSheer DESIRE 805 nm  uzyskiwane są dzięki dwóm zaawansowanym technologiom:

Vacuum Assisted High-Speed Integrated Technology - Duży rozmiar plamki 22 × 35 mm umożliwia stosowanie niskiej fluencji, a dzięki unikalnemu mechanizmowi redukcji bólu zapewnia skuteczne, szybkie i wygodne leczenie.
Technologia ChillTip ™ - Zintegrowane chłodzenie kontaktowe zapewnia ochronę naskórkową w obszarach wymagających precyzji i wyższej fluencji.
Parametry technologii LightSheer pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Głowica ET

ET  ma rozmiar plamki Sapphire Chill Tip o wymiarach 9x9 mm przeznaczony do obróbki małych obszarów wymagających maksymalnej precyzji i wyższej fluencji. Ta kontaktowa głowica z chłodzącą końcówką szafirową, służy do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną skutecznością z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie, w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi do trwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.

Głowica HS

HS ma rozmiar plamki HIT 22x35mm, umożliwiający stosowanie niskiej fluencji i unikalny mechanizm redukcji bólu, zapewniając szybkie i wygodne leczenie, wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii.

Technologia wspomagania próźniowego (vacuum) - działa na zasadzie odkurzacza. Delikatnie wciąga skórę do rękojeści, skóra jest rozciągana cienko, a cel (włos lub inne schorzenie skóry) jest przyciągany bliżej źródła energii. Energia jest stosowana do celu, w którym melanocyty są rozproszone i przepływ krwi jest ograniczony. Cel jest uszkodzony i skóra zostaje uwolniona.

Rezerwuj
on-line